piatok 13. júna 2014

Produkty ktoré využívam každý deň

Ako už viete začala som pomáhať v jednej drogérii a budem tu celé prázdniny, takže moje produkty, ktoré vám budem ukazovať a prinášať na ne recenzie budú práve z drogérie- DM. Myslím si že vás to aj poteší, pretože väčšina dievčat chodí skôr nakupovať kozmetiku do drogérie, kde si ju môže aj cenovo dovoliť, ako si ju objednávať cez internet. Nieže by som mala niečo proti produktom na internete.


 Ako prvé by som vám chcela predstaviť moje štetce.
Prvý z nich je tento štetec na oči. A druhý štetec je vlastne na lícenku, ale ja ho využívam aj na púder, takže s tým nič nepokazíte.

Rimmel London make-up, ktorý sa volá Wake me up, číslo SPF 15, 100 IVORY


Ako lícenku používam od Essence Beauty Beast, čo bola vlastne limitovaná edícia Justina Biebera, neviem či to ešte nájdete niekde, ale na internete sa to možno ešte dá kúpiť. Je to odtieň Groupie At Heart 01


Tento bronzer u nás nezoženiete pretože ho mám z Viedne a je to odtieň Sun kissed 04


 Samozrejme aká baba by som bola, kebyže nemám Baby Lips, tento je tiež z Viedne.

Od Rimmel London som si púder Stay Matte kúpila hlavne preto, pretože som už mala od Rimmel make-up, ale vôbec to neľutujem, je to vážne super púder a úžasne vonia. Ja mám odtieň 001 Transparent.

Ďalšia vec je korektor. Tento je od Manhatan a pomáha aj proti vyrážkám. Je tiež z Viedne.

A posledná vec sú oči. Tento tieň je taktež z kolekcie Beauty Best od Justina Biebera je to odtieň 01 Baby, Baby, Ohh!

Moje špirály som vám nefotila, ale tiež sú od Essence a aj ceruzka na oči. Ostatné tiene mám vlastne v kufríku, ktorý som si kúpila a sú v ňom rôzne tiene, nabudúce vám môžem aj naň urobiť recenziu. Budem rada ak mi zanecháte komentár a napíšte či využívate niečo z produktov, ktoré som vám ukázala. Taktiež ak máte nejaký produkt z DM drogérie o ktorom by ste chceli recenziu tak mi to pokojne napíšte a ja sa ju posnažím spraviť. Prajem pekný zvyšok dňa :)
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára