pondelok 18. mája 2015

Haul za máj 2015 "jarná očista"

Ahojte :) Ozývam sa konečne po konečne po sto rokoch, pretože teraz mám ako tak dva týždne pokoja pred júnom, keď sa začnú v škole všetky skúšky a opravovanie známok.. nechcem na to ani pomyslieť takže radšej prejdime k lepšej téme. Haul tu už dávno nebol a "jarnou očistou" som ho nazvala z toho dôvodu, že väčšina vecí, ktoré som si kúpila by mi mali dopomôcť k zlepšeniu mojej pleti alebo vlasov.. ktoré mám momentálne v dosť zlom stave. Tak dúfam, že vás inšpirujem a tiež si pobežíte do drogérie kúpiť niečo z môjho haulu.


Detský šampón, áno dobre vidíte. Som síce dospelá ale všetky tie šampóny, ktoré v sebe obsahujú silikóny mojim vlasom vôbec neprospievajú, takže som sa rozhodla začať používať detský šampón od Nivei. Zatiaľ som ho použila len niekoľko krát, takže vám nebudem písať môj názor na neho, ale ak sa mi osvedčí, takže môžete určite očakávať podrobnejšiu recenziu. 

Odličovacie obrúsky od Bebe sú naozaj veľmi dobré nemôžem im nič vytknúť dokonca si myslím, že sú lepšie ako tie od Balei ale bohužiaľ na Slovensku sa nedajú zohnať. A ďalej tu máme obľúbený krém od Nivei, ktorý vám zrejme netreba predstavovať. 

Na čistenie pleti, ktorú mám teraz dosť suchú a na niektorých miestach sa mi vytvorili vyrážky, som si kúpila túto čistiacu vodu od Nivei. 

V drogérii DM som objavila túto super vecičku na čistenie pleti. Má veľmi jemné gumené štetinky, ktoré sa vedia hlboko dostať do pórov pri čistení pleti. Ja ju používam s gélom. 

Dekoratívnu kozmetiku si často nekupujem, pretože nechcem mať toho zbytočne veľa doma, keď ešte som aktuálnu nedopotrebovala, no tento mesiac som spravila výnimku a kúpila som si na vyskúšanie nový BB Cream a púder, ktorý budem asi využívať ako bronzér.


Keď k nám do drogérií dorazil slávny Baby Skin, tak som si nemohla nechať ujsť, aby som ho vyskúšala aj keď cena za ňu sa mi zdala dosť vysoká. Je naozaj dobrý, čomu sa ani nečudujem keď obsahuje tak veľa silikónov a na obale je aj upozornenie aby ju používali len dospelý. Svoju prácu plní veľmi dobre ale určite ju neodporúčam používať každý deň.

Na čistenie štetcov som si tiež kúpila tento sprej od Ebelin. 

Laky a trblietky od Look by bipa.

Kozmetickú tašku som si už naozaj dlho chcela kúpiť a keď som túto uvidela tak som jej nemohla odolať. Má naozaj ideálnu veľkosť a zmestí sa mi do nej všetko čo potrebujem. 

Tento mesiac som si kúpila aj pár doplnkov k iPhonu 5s a prvou jej tento selfie stick z ebay, čo je naozaj úžasná pomôcka pri fotení, ale bohužiaľ už teraz sa mi začína kaziť na nej tlačítko s ktorým sa spraví selfie, takže už asi dlho nevydrží.

Odolali by ste takémuto krytu? Ja som nedokázala.

A najlepšia vec zo všetkých pre niekoho ako som ja, čo každú sekundu fičí na mobile je táto externá nabíjačka. 

A nakoniec táto knižka, ktorú som ešte nezačala čítať, ale z obsahu si myslím, že bude skvelá.Tento mesiac nemôžeme vynechať ani seriály, filmy, hudbu... ktorú som pozerala, počúvala..

Seriály: The vampire diaries :( je mi ľúto Eleny, The originals tej poslednej časti som vôbec nepochopila
Telenovely: Kuzey Guney
Hudba: Tento mesiac sa mi veľmi ľúbila pesnička Rather be od Jess Glynne, ďalej som počúvala aj Maroon 5 a od nich najviac Sugar a Animals a od Avicii The nights
Knihy: Tento mesiac som si znovu prečítala S láskou Rosie 
2 komentáre:

  1. Super Haul, so sprejom na čistenie od Ebelin mám super skúsenosti, ten Babyskin som si aj ja už obzerala, určite budem rada ak napíšeš aj recenziu naň :)
    https://thebrunettesaladsblog.wordpress.com/

    OdpovedaťOdstrániť
  2. pekkný nákup :) túto knižku si chcem kúpiť aj ja ja a kryt na mobil je úplne mega :D
    janesworldblog

    OdpovedaťOdstrániť