piatok 26. júna 2015

Bola som na koncerte One Direction!Ahojte :) v dnešnom článku vám porozprávam o koncerte ONE DIRECTION, ktorého som mohla byť súčasťou a som za to neskutočne vďačná. Ľudia, ktorí žijú v mojom okolí a poznajú ma vedia, že ja som takn trochu blázon do koncertov a mala som už možnosť byť na koncertoch umelcov ako: Justin Bieber, Selena Gomez, Miley Cyrus a najnovšie One Direction. Jediné čo ma mrzí je to, že sa Zayn nezúčastnil koncertu, bol to tak trochu môj miláčik a keď som sa len pár mesiacov pred koncertom dozvedela, že opustil skupinu, tak som zostala veľmi sklamaná. Myslím si, že keď vedel, že chce odísť tak aspoň mal ukončiť načaté turné alebo sa do nového turné radšej ani nepúšťať. Toľko však k negatívnym veciam prejdime radšej k tomu, aký bol koncert. Ja som na koncert prišla o deň skôr, pretože moja sesternica žije vo Viedni a tak som bola u nej, je to veľká výhoda pretože neviem čo by som robila ak by som musela ísť v tom ošiali presne v deň koncertu, už vidím ako by som sa bála či dorazíme v čas a podobne. 

Lístok som mala na sedenie, uprednostnila som to pred státím pretože som nechcela byť v dave kde by ma utlačili, pretože niektoré dievčatá sa naozaj správali ako zveri a bolo im jedno či vás udupú jednoducho chceli byť čo najviac vpredu aby videli chalanov.
Skoršie vstupy začínali myslím o 15:00 a ja som približne tak aj prišla na štadión aj keď som mala miesto, ale poznáte to aj tak som tam chcela byť skôr a všetko to tam sledovať.Môj lístok patril do sektoru C a akosi pri vstupe som sa dostala do zlého radu, pretože tam vôbec nekontrolovali lístky :D jednoducho ste vošli dnu a len vám pozreli tašku. Ak by tam prišiel človek, ktorý nemá lístok kľudne by si mohol vychutnať koncert úplne zadarmo :D. 

Vzhľadom na to, že som tam prišla skôr, tak som mala možnosť pozrieť si pódium z blízka a samozrejme a pri ňom aj vyfotiť. Problém však nastal vtedy, keď som si chcela ísť sadnúť na svoje miesto. Pýtala som sa ľudí, ktorí usmerňovali každého kde si má ísť sadnúť, no oni vôbec nechápali ako som sa sem dostala bez toho, aby mi odtrhli lístok. Takže jeden SBS-kár ma teda vyviedol zo štadiónu von a musela som čakať v rade, aby mi odtrhli lístok, našťastie ma dal dopredu, takže som nemusela vyčkať celý rad. Keď mi konečne odtrhli lístok a ukázali moje miesto tak som sa konečne usadila. Moje miesto bolo síce dosť ďaleko od pódia a na chalanov som videla dosť zle boli strašne malí, no keď som sa pozrela za seba tak som ďakovala bohu, že nesedím ešte ďalej, ako tí ľudia za mnou. Sedela som oproti pódiu v modrej zóne.Za niekoľko hodín sa štadión začal zapĺňať ľuďmi, prišla skupina Mcbusted, ktorá bola predskokanom chalanov. Chalani meškali asi pol hodinku. Prileteli tesne pred koncertom a hneď po koncerte sa vybrali na letisko a leteli aj preč, vo Viedni sa nezdržali.
Je stále neuveriteľné, že som ich mohla počuť naživo spievať a aj vidieť. Ich hlasy vôbec nezneli falošne, aj keď im nešlo moc keď museli spievať solá, ktoré patrili Zaynovi. Harry bol úžasný vždy tancoval a často pil a potom zvyšok vody, ktorá mu zostala vo fľaši vylial na baby, ktoré stáli pri pódiu, Liam tiež úžasne spieval a tancoval, Louis sa mi zdal trochu unavený, no mal výborný hlas a nakoniec Nial, on ma úplne dostal keď sa pri pesničke Better than words takpovediac "šuchol" rukou o rozkrok. Všetko to išlo veľmi rýchlo a ani som sa nenazdala a blížil sa koniec Chalani sa ani raz neprezliekli, len ak potrebovali ísť do backstage-u tak vždy jeden z nich medzi prestávkami zabával fanúšikov a potom opäť spievali keď sa všetci vrátili na pódium. Harry sa dokonca pokúšal počítať nemecky a pred pesničkou Little things sa nás snažil utíšiť.Celá show bola doplnená aj o ohňostroj, ktorý vybuchoval pri niektorých pesničkách a samozrejme aj na konci, keď už bola tma, vtedy bol naozaj veľmi pekný. Tiež sme mohli vidieť, ako si Harry naživo spravil ten jeho úžasný drdol. Pri pesničke Don´t forget where you belong dievčatá pripravili projekt, pri ktorom držali papiere s nápisom Danke. Chalani povedali, že sa im koncert veľmi páčil a bol najlepší za poslednú dobu. Nakoniec vám pridám aj pár fotiek ktoré som odfotila.


Po koncerte som sa ponáhľala domov, pretože hneď ráno som mala skúšky. To by bolo na dnes odo mňa všetko napíšte mi či ste aj vy boli už na nejakom koncerte a ak hej tak na akom a samozrejme ak ste boli na One Direction vo Viedni napíšte mi ako sa vám koncert páčil.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára