štvrtok 28. januára 2016

Glossybox za Január 2016

Ahojte :) Konečne sa vám môžem znovu prihovoriť. Celé dva týždne som strávila na praxi v Liptovskom Jáne, takže sa budem snažiť všetko dohnať čo som premeškala. Vprvom rade to bude škola, ale samozrejme ani blog nemôžem vynechať. Tentokrát tu pre vás mám novoročný Glossybox, na ktorý som sa už veľmi tešila, tak dúfam, že sa bude páčiť aj vám.

Ospravedlňujem sa za kvalitu fotiek, ale bohužiaľ nemám svetlá a teraz cez zimu sa mi naozaj ťažko fotí, ak však máte typ na svetlá alebo mini foto študio, ktoré nie je príliš drahé, tak mi to učite napíšte do komentárov. John Frieda šampón na vlasy- Tento šampón slúži ako starostlivosť o vlasy obzvlášť v tomto chladnom a teplom vysušenom počasí a je ideálny na hnedé vlasy. Sľubuje hydratáciu a regeneráciu vlasov. Šampón existuje vo verzii aj pre blondínky, ale vzhľadom na to, že ja mám hnedé vlasy, tak mi poslali práve túto verziu čomu sa veľmi teším. 
-originálny produkt, cena: 7,49€

Eubos krém na ruky a nohy- Tento krém zjemňuje a hydratuje pokožku taktiež jej dodáva vitamíny. Napriek tomu, že zanecháva len veľmi tenký ochranný film tak je mastný a trvá dlhšie kým sa vstrebe do pokožky. 
-originálny produkt, cena: 6,30€

Talika krém na tvár- Jemný krém dodáva vlhkosť pokožke v tomto studenom počasí. Toto všetko by malo dosiahnúť pomocou kombinácie kyseliny hyalurónovej a denného svetla. Voda-vlhkosť sa uloží v bunkách a pleť nevyzerá vysušene ale bacuľatejšie a taktiež sa vyrovnáva aj tón pleti. 
-originálny produkt, cena: 35€


Borotalco sprchový gél a olej v jednom- Tneto sprchový gél ma veľmi zaujal nie len preto, že obsahuje argánový a mandľový olej ktoré vyživujú a hydratujú pokožku, ale aj preto že neobsahuje žiadne parabény, mydlo a ani hypoalergény, takže je ako stvorený na citlivú pokožku. Tento sprchový gél by som však neodporúčala len na citlivú pokožku, ale hlavne aj pre suchú pokožku. 
-originálny produkt, cena : 5,99€


Nivea odličovacie obrúsky- Tie obrúsky boli dodané ako "darček", takže ich cenu nepoznám a nikdy som ich nevidela ani v obchode, takže si myslím, že je to len nejaká vzorka a však veľmi by ma potešilo ak by sa takéto mini balenie obrúskov predávalo aj v obchodoch, pretože sú ako stvorené na cestovanie. Balenie obsahuje sedem obrúskov a môžete ho použiť aj na odličovanie očí. 

Benefit They're Real primer- Prekvapilo ma, že som v boxe objavila primer, pretože aj v predchádzajúcom sa jeden nachádzal. Som však rada, pretože značku Benefit mám čoraz radšej. Primer sľubuje predĺženie a oddelenie rias a taktiež riasy vazerajú plnšie a hustejšie. Samotný primer je v hnedej farbe, čo ma prekvapilo pretože doteraz som sa stretávala s primermi, ktoré mali bielu farbu. V tomto prípade môžete pre prirodzenejší vzhľad použiť len primer a však pre maxi efekt možete kombinovať primer spolu s riasenkou they're real a práve tento test pre vás pripravujem čoskoro v článku.
-originálny produkt, cena: 26,00€
Celý box vyšiel na 80,78€.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára