nedeľa 21. februára 2016

Spotrebované za február 2016Ahojte :) Tento mesiac skutočne môžem povedať, že sa mi podarilo spotrebovať všetky produkty, v ktorých som mala už len naozaj málo a naozaj už žiadali o dopotrebovanie. Takže začínam mať obavy čo dám do nasledujúcich spotrebovaných produktov, ale to sa ešte nechajte prekvapiť. Tieto príspevky mám veľmi rada a niekedy dokážem presedieť hodiny pozeraním si blogu, na ktorom sa podobné články tiež robia, tak ak máte nejaké typy, určite mi ich hodťe do komentárov.
Balea balzám na nohy Lovely- Balzám nebol hutný, ale rýchlo sa vstrebal do chodidiel. Musím povedať, že mi strašne ale strašne pomáhal, keď som na praxi a veľa hodín robila a večer ma už nohy dosť boleli, takže týmto si ma veľmi získal.

John Frieda šampón na vlasy- Vôbec som nečakala, že práve tento šampón bude jeden z najlepších, aké som kedy vyskúšala. Stačilo z neho použiť naozaj len malé množstvo a vlasy krásne prečistil. Najviac sa mi však na ňom páčilo to, že udržal spolu jemné vlnky, ktoré mám vo vlasoch a tak pôsobili veľmi prirodzene a nie len tak obyčajne, ako sa mi to stáva u ostatných šampónov. Posledná vec, ktorú ešte musím dodať je to, že vlasom dodal aj lesk. Ak nájdem tento šampón niekde na internete, tak si ho určite objednám.

Catrice paletka korektorov- Z týchto tuhých korektorov som používala okrem farebných skoro všetky, celkom pekne zakrývali nedokonalosti a taktiež rozjasnili očné okolie, ale pri použití väčšieho množstva zaliezali do vrások. Túto paletku mám už veľmi dlho, tak som sa rozhodla, že je čas dať jej zbohom.Balea odličovacie obrúsky s grapefruitovou vôňou- Obrúsky od Balei sú moje neustále stálice a nedám na ne dopustiť. Sú dostatočne vlhkké až do posledného obrúsky a makeup odstránia veľmi ľahko a bez drhnutia. Konkrétne pri týchto mi troška vadí silnejšia vôňa grapefrutiu, ale ak máte grapefruit radi, tak sa vám vôňa bude určite páčiť.

Balea hydratačné odličovacie obrúsky Summer Garden - Presne to isté ako som už napísala pri predchádzajúcich obrúskoch platí aj pri týchto a ich obal bol naozaj krásne navrhnutý na leto, čo určite prilákalo veľa ľudí, aby si ho aj pre neho kúpili.Dettol Moisture with aloe vera and milk protein tekuté mydlo- Mydlá od Dettolu sľubujú skoro až stopercentné odstránenie nečistôt z rúk a naozaj som pri jeho používaní pociťovala čistejší pocit rúk.

Dove WinterPflege sprchový krém- Všetky sprchové krémy od Dove sú veľmi výživné a pokožku zanechávajú extrémne jemnú a hydratovanú, presne toto isté platí aj pre tento produkt a navyše znovu sa musím opakovať, ale vôňa je neskutočne úžasná!

Elseve Volume Collagen šampón na vlasy- K tomuto produktu veľa povedať neviem, pretože ho používali naši, ale Elseve má podľa môjho názoru kvalitné šampóny a objem, ktorý sľubuje určite dodal.Kneipp krištáliky do kúpeľa- Tentokrát tu máme fiaľové krištáliky do vody, ktoré naozaj krásne zafarbily vodu na fiaľovo a vyzeralo to naozaj nádherne. Ak ste ešte nič podobné neskúšali tak to určite skúste ak aj nie presne od tejto značky, ale myslím si že Kneipp je jedna z najlepších.

Green Tea mask- Túto masku som mala v jednom z Glossyboxov spolu s ešte jednou, ktorú ste vo vypotrebovancoch mohli vidieť myslím, že minulý mesiac. Bola to skvelá maska, ktorá úžasne vyživila pokožku a dodala jej neskutočné množstvo vody. Nebola krémovej konzistencie, naopak bola to maska, ktorú ste si položili na tvár a nechali pôsobiť. Bola neskutočne vlhkká a myslím, že najlepšia akú som kedy skúsila.

Ebelin Maxi tampóniky- Na tieto tampóniky som sa naozaj veľmi tešila. Veľmi mi vyhovuje ich tvar a aj veľkosť narozdieľ od tých malých, tak ak ste ich ešte neskúšali tak vám ich môžem len odporúčiť. 


Nivea vzorky čistiaci krém a gél s vitamínom E / mandľovým olejom- Tieto vzorky som mala ešte v Glossyboxe, ale rozhodla som sa že ich vyskúšam. Z tej modrej rady som už mala gél, ale prišiel mi strašne gélový a veľmi ťažko sa potom zmýval z tváre, takže ten za mňa nie, ale naopak ružovú radu mám veľmi rada, takže rozmýšľam, že ak dopotrebujem moju aktuálnu starostlivosť o pleť, tak by som túto ružovú radu rada vyskúšala.

Balea maska dodávajúca vlhkosť suchej pleti- Masky od Balei začínajú byť u mňa pomaly pravidelnými vypotrebovancami, mám ich však naozaj veľmi rada. Táto rovnako ako všetky zjemní pleť a skutočne som cítila, že po jej použití pleť nebola tak strašne suchá.A nakoniec čo som tento mesiac počúvala, čítala a pozerala..


Seriály- konečne sa začiatkom roka opäť spustili moje obľúbené seriály a to The Vampire Diaries, Pretty Little Liars, The Originals a najnovším prírastkom sa stáva Shadowhunters, takže ak milujete tieňolovcov tak ako ja, tak si ho určite pozrite.

Knihy- do školy som sa musela dosť učiť, takže na knihy mi nezostalo veľa času, ale mám rozčítanú tretiu časť zo série After- After we fell.

Hudba- tento mesiac som bola úplne závislá na Zayn- Pillow Talk, Coldplay & Beyonce- Hymn for the weekend, Nick Jonas- Jealous


1 komentár:

  1. Nad soľou do kúpeľa som dlho rozmýšľala, ale pri najbližšej návšteve drogérie si ju už určite neodpustím :) Kika - Blog for smile

    OdpovedaťOdstrániť